Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Jedálny lístok

DátumDeňDesiataObedOlovrant
28.5.2018PondelokCereálie s mliekom.Polievka zo zeleného hrášku, mäsové guľky v rajčinovej omáčke, varené zemiaky, stolová voda.Chlieb na olovrant, maslo, zeleninová obloha - paprika, stolová voda.
29.5.2018UtorokBageta so šunkoum syrom a zeleninou, stolová voda.Polievka cesnaková so zemiakmi, bravčové rezne prekladané, ryža, šalát hlávkový, ovocný sirup.Puding kakaový, piškóty, stolová voda.
30.5.2018StredaMramorová bábovka, mlieko - školské mlieko.Polievka z kyslej kapusty so zemiakmi, karbonátok z rybieho filé pečený, zemiaková kaša, šalát mrkvový s kukuricoum stolová voda.Pečivo tukové, maslo, uhorka šalátová, voda so sirupom na báze fruktózy.
31.5.2018ŠtvrtokNátierka hrachová, chlieb na desiatu, čaj čierny s medom.Polievka írska, bravčový rezeň belehradský, zemiaky opekané, uhorkový šalát, ovocný sirupVianočka, maslo, kakaové mlieko.
1.6.2018PiatokNátierka šunková pena, chlieb na desiatu, čaj bazový.Polievka kyslá zemiaková s vajíčkom, halušky s kyslou kapustou, voda s ovocným sirupom.Jogurt biely, pečivo tukové, stolová voda.
    
    
    
    
  Vedúca jedálne: Bc. Jana Belohorská  
ÚvodÚvodná stránka